Vitrinskåp/hylla rotfanér

Vitrinskåp/hylla rotfanér
Vitrinskåp/hylla rotfanér
Vitrinskåp/hylla rotfanér
Vitrinskåp/hylla rotfanér

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

3 000 SEK

VITRINSKÅP/HYLLA, 3 delar, 1900-talets andra hälft, björkfanér, inköpt på Ulferts möbler, höjd 202, två st 90x42 resp 1 st 47x42 cm

Slitage/smärre skada

235381

2014-03-19