Sköld i rotting
2014-03-15
235412
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SKÖLD, möjligen Borneo, knuten rotting, längd 145cm, Proveniens: inköpt från Max Willborg under 1970-talet
Skador