Sköld i rotting

Sköld i rotting
Sköld i rotting
Sköld i rotting
Sköld i rotting
Sköld i rotting
Sköld i rotting
Sköld i rotting
Sköld i rotting
Sköld i rotting
Sköld i rotting

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÖLD, möjligen Borneo, knuten rotting, längd 145cm, Proveniens: inköpt från Max Willborg under 1970-talet

Skador

235412

2014-03-15