Relief i silver Claes Giertta

Relief i silver Claes Giertta
Relief i silver Claes Giertta
Relief i silver Claes Giertta
Relief i silver Claes Giertta
Relief i silver Claes Giertta
Relief i silver Claes Giertta

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 200 SEK

RELIEF, silver, Claes Giertta, Stockholm 1980, trästycket signerad och daterad C.E Giertta -80, skepp på våg i silver monterad på svart ek, 13x9 cm

235422

2014-03-19