Schäslong i empire

Schäslong i empire
Schäslong i empire
Schäslong i empire
Schäslong i empire
Schäslong i empire
Schäslong i empire
Schäslong i empire
Schäslong i empire
Schäslong i empire
Schäslong i empire

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

SCHÄSLONG, 1800-tal, empire, skuren dekor i valnötsfanér, längd ca 225 cm
Proveniens: Ellesbo herrgård Göteborg

Lagningar, skador, fanérbortfall

235452

2014-03-19