Tage Hedqvist oljemålning

Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning

Klubbat för:

13 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HEDQVIST, Tage (1909-1997): "Mål", signerad och daterad Tage Hedqvist -55, olja på duk, 54x65 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj
UTSTÄLLD: Sveagalleriet, Stockholm "Idrott"

235453

2014-03-22