Klubbat för:
13 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HEDQVIST, Tage (1909-1997): "Mål", signerad och daterad Tage Hedqvist -55, olja på duk, 54x65 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj
UTSTÄLLD: Sveagalleriet, Stockholm "Idrott"
235453
2014-03-22
Gör en kostnadsfri värdering här