Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): "Vettar och guding", signerad och daterad Tage Hedqvist -49, olja på duk, 93x74 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Färgbortfall
235461
2014-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här