Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
6 000 SEK
HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): Fönsterutsikt/Ateljén - Arild, signerad och daterad Tage Hedqvist -46, olja på duk, 73x116 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj
Ytslitage, fläckar
235471
2014-03-21
Gör en kostnadsfri värdering här