Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
TABURETT, gustavianskt stockholmsarbete, signerad IMS (Jacob Malmsten, mästare 1780-1788), bemålad, sitthöjd 43 cm
Proveniens: Ellesbo herrgård Göteborg
Skador och färgbortfall
235472
2014-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här