Slagbord England

Slagbord England
Slagbord England
Slagbord England
Slagbord England
Slagbord England
Slagbord England
Slagbord England
Slagbord England

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SLAGBORD, England, 1700-tal, ek, höjd 69, 119x43 cm

Renoverat, kompletterat, skador

235473

2014-03-19