Sideboard barock

Sideboard barock
Sideboard barock
Sideboard barock
Sideboard barock
Sideboard barock
Sideboard barock
Sideboard barock
Sideboard barock
Sideboard barock
Sideboard barock
Sideboard barock
Sideboard barock
Sideboard barock
Sideboard barock

Klubbat för:

16 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

SIDEBOARD, 1700-tal, barock, ek, 2 lådor i sargen, draghandtag i mässing, höjd 80, 167x45 cm

Sprickor, slitage renoverad och kompleterad senare draghantag

235480

2014-03-19