Tage Hedqvist oljemålning

Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning
Tage Hedqvist oljemålning

Klubbat för:

12 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

HEDQVIST, Tage (född 1909-1997): "Gustavsberg", signerad och daterad -49, olja på duk, 67x185 cm,
PROVENIENS: Konstnärens familj

Smärre kantskador

235482

2014-03-21