John Börjeson skulptur i brons

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BÖRJESON John (1835-1910): Carl von Linné, brons, signerad och daterad 1907, höjd inklusive träsockel ca 31 cm

235495

2014-03-19