Klubbat för:
7 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BÖRJESON John (1835-1910): Carl von Linné, brons, signerad och daterad 1907, höjd inklusive träsockel ca 31 cm
235495
2014-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här