Klubbat för:
14 500 SEK
Utropspris
12 000 SEK
LJUSSTAKAR, 1 par, underhaltigt silver, empire, stämplade Johannes Hoffmann Frankfurt, kolonnformade med dekor av figurscener och palmetter, höjd 31,5 cm
Lagningar, bristningar
235505
2014-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här