Ljusstakar underhaltigt silver

Klubbat för:

14 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

LJUSSTAKAR, 1 par, underhaltigt silver, empire, stämplade Johannes Hoffmann Frankfurt, kolonnformade med dekor av figurscener och palmetter, höjd 31,5 cm

Lagningar, bristningar

235505

2014-03-19