Vjeteslav Kliuchnikov stilleben

Klubbat för:

3 800 SEK

2 000 SEK

KLIUCHNIKOV, Vjeteslav (född 1956): Stilleben sommarblomster, signerad och daterad V. Kliuchnikov 10, olja på duk, 35x27 cm

235533

2014-03-19