R Adgamow blomsterstilleben

R Adgamow blomsterstilleben
R Adgamow blomsterstilleben
R Adgamow blomsterstilleben
R Adgamow blomsterstilleben
R Adgamow blomsterstilleben
R Adgamow blomsterstilleben

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ADGAMOW, Raschit (Ryssland, född 1951): "Wild flowers", blomsterstilleben, signerad och daterad 2000 a tergo, olja på duk, 60x80 cm

235540

2014-03-19