Hedegaard oljemålning

Hedegaard oljemålning
Hedegaard oljemålning
Hedegaard oljemålning
Hedegaard oljemålning
Hedegaard oljemålning
Hedegaard oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HEDEGAARD (1900-tal): Rough water, signerad och daterad -43, olja på duk, 80x121 cm

Skador

235554

2014-03-26