Peter Prytz oljemålning
2014-03-20
235562
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PRYTZ, Pter (född 1954): Fyra träd, signerad, olja på duk, 70x70 cm