Tatiana Kotliarova akvarell

Tatiana Kotliarova akvarell
Tatiana Kotliarova akvarell
Tatiana Kotliarova akvarell
Tatiana Kotliarova akvarell

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOTLIAROVA, Tatiana (född 1959, Ryssland/Sverige): Cocktailglaset, signerad, akvarell, 55x36 cm

235569

2014-03-20