Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STÅHL-NYBERG, Birgit (1928-1982): "Happy boys", signerad och numrerad 75/75, färglitografi, 55x67 cm
235572
2014-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här