Birgit Ståhl-Nyberg färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STÅHL-NYBERG, Birgit (1928-1982): "Happy boys", signerad och numrerad 75/75, färglitografi, 55x67 cm

235572

2014-03-20