Gunnar Brusewitz litografier

Gunnar Brusewitz litografier
Gunnar Brusewitz litografier
Gunnar Brusewitz litografier
Gunnar Brusewitz litografier
Gunnar Brusewitz litografier
Gunnar Brusewitz litografier

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): (2 st) Kanadagäss samt sträckande änder, signerade, ea resp 227/250, färglitografier, ca 28x37 resp 30x34 cm

235580

2014-03-20