Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BRUSEWITZ, Gunnar (1924-2004): (2 st) Kanadagäss samt sträckande änder, signerade, ea resp 227/250, färglitografier, ca 28x37 resp 30x34 cm
235580
2014-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här