Japanska träsnitt
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KUNISADA, Utagawa (1786-1864): Skådespelare, signerad Kunisada ga ca 35x24 cm, OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Skådespelare, del av triptyk, ca 24x16 cm
Maskskador, slitage, ej examinerade ur ramarna
235582
2014-03-16