Japanska träsnitt

Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt
Japanska träsnitt

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUNISADA, Utagawa (1786-1864): Skådespelare, signerad Kunisada ga ca 35x24 cm, OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Skådespelare, del av triptyk, ca 24x16 cm

Maskskador, slitage, ej examinerade ur ramarna

235582

2014-03-16