Jeanette Karsten litografi

Jeanette Karsten litografi
Jeanette Karsten litografi

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KARSTEN, Jeanette (samtida): Kalle Anka i Stockholm, signerad och numrerad 102/290, färglitografi, 55x40 cm

235614

2014-03-20