Skål Daum

Skål Daum
Skål Daum
Skål Daum
Skål Daum

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SKÅL, Daum, Frankrike, signerad Daum Nancy, marmorerad fond, höjd 9 cm

Obetydliga mynningsnagg

235639

2014-03-20