Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
RAFFAELLI, Jean-François (1850-1924): Place Saint Germain des Prés, signerad och numreard No 9 J. F. Raffaelli, blindstämpel, färgetsning, 38x47 cm
235650
2014-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här