JF Raffaelli

JF Raffaelli
JF Raffaelli
JF Raffaelli
JF Raffaelli

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RAFFAELLI, Jean-François (1850-1924): Place Saint Germain des Prés, signerad och numreard No 9 J. F. Raffaelli, blindstämpel, färgetsning, 38x47 cm

235650

2014-03-20