Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
CLAESSON, Stig (Slas), (1928-2008): Sommarlandskap med får, signerad Stig Claesson, olja på duk, 60x73 cm
235655
2014-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här