Kompass

Kompass
Kompass
Kompass
Kompass
Kompass
Kompass

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KOMPASS, omkring 1800, mässing, signerad IGH (Johan Gustaf Hasselström, verksam 1775-1812), 7,5x7,5 cm

Glas med skador

235659

2014-03-23