Silverskedar bl a Seseman Arboga

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKEDAR, 11 st, silver, varav 5 st modell gammal fransk, daterade 1843, 6 st skedar bl a Seseman Arboga, 1800-tal, vikt ca 567 g

Slitage

235662

2014-03-20