Kopp Bakuba

Kopp Bakuba
Kopp Bakuba
Kopp Bakuba
Kopp Bakuba
Kopp Bakuba
Kopp Bakuba
Kopp Bakuba
Kopp Bakuba
Kopp Bakuba
Kopp Bakuba
Kopp Bakuba
Kopp Bakuba

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 000 SEK

BÄGARE, Kuba, Kongo, karvsnittsdekor, höjd 13,5 cm, Proveniens: inköpt från Max Willborg under 1970-talet

Skador och lagningar

235664

2014-03-15