Kopp Bakuba
2014-03-15
235664
| Klubbat belopp | 350 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
BÄGARE, Kuba, Kongo, karvsnittsdekor, höjd 13,5 cm, Proveniens: inköpt från Max Willborg under 1970-talet
Skador och lagningar