Carl Larsson färglitografi

Carl Larsson färglitografi
Carl Larsson färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARSSON, Carl, efter: "Blomsterfönstret", numrerad 465/790, färglitografi, bildyta 35x52 cm

235669

2014-03-20