Klubbat för:
5 200 SEK
2 000 SEK
KASTKNIV, centralafrika, asymetrisk med bastlindat fäste, lindad koppartråd, graverad dekor, längd 46 cm, Proveniens: inköpt från Max Willborg under 1970-talet
Ögglan av
235682
2014-03-15