Afrikansk kastkniv

Afrikansk kastkniv
Afrikansk kastkniv
Afrikansk kastkniv
Afrikansk kastkniv
Afrikansk kastkniv
Afrikansk kastkniv
Afrikansk kastkniv
Afrikansk kastkniv

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KASTKNIV, centralafrika, järn med graverad dekor, längd 43cm, Proveniens: inköpt från Max Willborg under 1970-talet

Fästets lindning saknas

235685

2014-03-15