Afrikansk kniv

Afrikansk kniv
Afrikansk kniv
Afrikansk kniv
Afrikansk kniv
Afrikansk kniv
Afrikansk kniv
Afrikansk kniv
Afrikansk kniv
Afrikansk kniv
Afrikansk kniv
Afrikansk kniv
Afrikansk kniv

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KNIV, Kuba, Kongo, blad i graverat järn, träfäste längd 51 cm, Proveniens: inköpt från Max Willborg under 1970-talet

235687

2014-03-15