Afrikanska knivar

Afrikanska knivar
Afrikanska knivar
Afrikanska knivar
Afrikanska knivar
Afrikanska knivar
Afrikanska knivar

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KNIVAR, 2 st, blad i järn, träfäste, en med virad metalltråd, längd 40-45cm, Proveniens: inköpt från Max Willborg under 1970-talet

235710

2014-03-15