Spjut från Melanesien

Spjut från Melanesien
Spjut från Melanesien
Spjut från Melanesien
Spjut från Melanesien
Spjut från Melanesien
Spjut från Melanesien
Spjut från Melanesien
Spjut från Melanesien

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

5 000 SEK

SPJUT, ben fäst med kokosnötstråd, längd 220cm, Vanuatu eller möjligen Solomonöarna, Proveniens: inköpt från Max Willborg under 1970-talet

Skador på flera spetsar

235717

2014-03-15