Afrikansk hövdingsstav

Afrikansk hövdingsstav
Afrikansk hövdingsstav
Afrikansk hövdingsstav
Afrikansk hövdingsstav
Afrikansk hövdingsstav
Afrikansk hövdingsstav
Afrikansk hövdingsstav
Afrikansk hövdingsstav

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HÖVDINGSTAV, möjligen Ngala eller Ngbandi, Kongo, höjd 158 cm, Proveniens: Svenska samlare verksam i området från 1950-70-tal

235722

2014-03-15