Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BORDSLAMPA, 1900-talets början, skuret trä, skärm i rotting, höjd 62 cm
Bruksslitage, skämen med smärre skador
235773
2014-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här