Bordslampa i skuret trä

Bordslampa i skuret trä
Bordslampa i skuret trä
Bordslampa i skuret trä
Bordslampa i skuret trä
Bordslampa i skuret trä
Bordslampa i skuret trä

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets början, skuret trä, skärm i rotting, höjd 62 cm

Bruksslitage, skämen med smärre skador

235773

2014-03-20