Bordslampa i skuret trä
2014-03-20
235773
| Klubbat belopp | 400 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets början, skuret trä, skärm i rotting, höjd 62 cm
Bruksslitage, skämen med smärre skador