Bordsuppsats i nysilver

Bordsuppsats i nysilver
Bordsuppsats i nysilver
Bordsuppsats i nysilver
Bordsuppsats i nysilver
Bordsuppsats i nysilver
Bordsuppsats i nysilver
Bordsuppsats i nysilver
Bordsuppsats i nysilver
Bordsuppsats i nysilver
Bordsuppsats i nysilver

Klubbat för:

3 800 SEK

4 000 SEK

BORDSUPPSATS med skål, 1800-talets andra hälft, stämplad AG Dufva, nysilver, med figurin, skålen avtagbar, höjd 53, diameter 34 cm

235782

2014-03-20