Klubbat för:
3 800 SEK
4 000 SEK
BORDSUPPSATS med skål, 1800-talets andra hälft, stämplad AG Dufva, nysilver, med figurin, skålen avtagbar, höjd 53, diameter 34 cm
235782
2014-03-20