Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GOLVVAS "Mitt i prick", Katarina Åselius Lidbeck, Gullaskruf, höjd 49, diameter 23 cm
Mynningen med nagg, ytslitage
235787
2014-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här