Golvvas Gullaskruf

Golvvas Gullaskruf
Golvvas Gullaskruf
Golvvas Gullaskruf
Golvvas Gullaskruf

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GOLVVAS "Mitt i prick", Katarina Åselius Lidbeck, Gullaskruf, höjd 49, diameter 23 cm

Mynningen med nagg, ytslitage

235787

2014-03-20