Leksakshund fransk bulldog

Leksakshund fransk bulldog
Leksakshund fransk bulldog
Leksakshund fransk bulldog
Leksakshund fransk bulldog
Leksakshund fransk bulldog
Leksakshund fransk bulldog
Leksakshund fransk bulldog
Leksakshund fransk bulldog

Klubbat för:

3 000 SEK

3 000 SEK

LEKSAKSHUND, fransk bulldog, 1950-tal, bemålad massa med ögon av glas, hjulförsedd, "man drar i halsbandet, då öppnar han munnen och skäller", längd 44 cm

1 öra löst, skador

235789

2014-03-20