Klubbat för:
3 000 SEK
3 000 SEK
LEKSAKSHUND, fransk bulldog, 1950-tal, bemålad massa med ögon av glas, hjulförsedd, "man drar i halsbandet, då öppnar han munnen och skäller", längd 44 cm
1 öra löst, skador
235789
2014-03-20