Johan Oscar Cantzler oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CANTZLER, Johan Oscar (1844-1921): Porträtt föreställande Tomas Gotlieb Cantzler, signerad och daterad, även signerad och daterad a tergo 1894, olja på duk, 73x57 cm

Tryckskador

235794

2014-03-20