Kompass och tubkikare

Kompass och tubkikare
Kompass och tubkikare
Kompass och tubkikare
Kompass och tubkikare
Kompass och tubkikare
Kompass och tubkikare
Kompass och tubkikare
Kompass och tubkikare
Kompass och tubkikare
Kompass och tubkikare
Kompass och tubkikare
Kompass och tubkikare

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOMPASS med solur, mässing, 10,5x10,5 cm, TUBKIKARE, mässing och mahogny, längd 27-44,5 cm, 1800-tal

Bruksslitage

235813

2014-03-23