Fartygsporträtt

Fartygsporträtt
Fartygsporträtt
Fartygsporträtt
Fartygsporträtt

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Fartygsporträtt "Nordensköld" 1849, signerad C Edberg, olja på pappannå, 56x86 cm

Krackelyr och ytskador

235817

2014-03-23