Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
ELENIUS, Eric (1885-1940): Same med ren och vallhund, skulpterat och bemålat trä,signerat E. Elenius, samens höjd 22 cm
En tå på renen av, en skida med nagg, vallhunden med skador
235825
2014-03-20
Gör en kostnadsfri värdering här