Louis Cane gouache/collage

Louis Cane gouache/collage
Louis Cane gouache/collage
Louis Cane gouache/collage
Louis Cane gouache/collage

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CANE, Louis (Frankrike, född 1943): Utan titel, signerad och daterad a tergo Louis Cane 1973, gouache/collage på papper, 75x75 cm

Skador, märken, fläckar

235830

2014-03-21