Bestick i pläter
Klubbat för:
700 SEK
800 SEK
BESTICK, 6 knivar och 6 gafflar, pläter, imiterat benskaft, stämplat Mappin & Webb, England, 1800-tal, original träschatull, 25x29 cm
Besticksskaft med enstaka sprickor och metallen med slitage, träschatull med spricka i ena hörn
235835
2014-03-21