Bestick i pläter

Bestick i pläter
Bestick i pläter
Bestick i pläter
Bestick i pläter
Bestick i pläter
Bestick i pläter

Klubbat för:

700 SEK

800 SEK

BESTICK, 6 knivar och 6 gafflar, pläter, imiterat benskaft, stämplat Mappin & Webb, England, 1800-tal, original träschatull, 25x29 cm

Besticksskaft med enstaka sprickor och metallen med slitage, träschatull med spricka i ena hörn

235835

2014-03-21