Boris Koshelov olja

Boris Koshelov olja
Boris Koshelov olja
Boris Koshelov olja
Boris Koshelov olja
Boris Koshelov olja
Boris Koshelov olja

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

8 000 SEK

KOSHELOV, Boris (Ryssland född 1942): Utan titel, signerad och daterad 1983, olja på duk, 157x100 cm, certifikat daterat 1987 medföljer

235846

2014-03-22