Halda damfickur
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
DAMFICKUR, Halda, 18 k guld, 1900-talets början, J-verk, ankargång, emaljtavla med arabiska siffror, breguetspiral, innerboetten stämplad HF, serie nr: 23045, boett nr: 12, diameter ca 40 mm, vikt ca 50 g
235854
2014-03-21