Halda damfickur

Halda damfickur
Halda damfickur
Halda damfickur
Halda damfickur

Klubbat för:

4 400 SEK

5 000 SEK

DAMFICKUR, Halda, 18 k guld, 1900-talets början, J-verk, ankargång, emaljtavla med arabiska siffror, breguetspiral, innerboetten stämplad HF, serie nr: 23045, boett nr: 12, diameter ca 40 mm, vikt ca 50 g

235854

2014-03-21