Luis Vidqal Molné akvarell

Luis Vidqal Molné akvarell
Luis Vidqal Molné akvarell
Luis Vidqal Molné akvarell
Luis Vidqal Molné akvarell

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MOLNÉ, Luis Vidal (Frankrike 1907-1970): Kvinnoporträtt, signerad och daterad Molné -49, akvarell på papper, 37x23 cm

235855

2014-03-21